Seksi karısı yetmeyince azgın annesini de sikti

Mutlu bir şekilde yemek yiyen aile masada sohbet eder. Güzel bir yemekten sonra herkes yataklarına dağılır. İlk karı koca yatağa geçer geçmez sevişmeye başlar. Önce biraz seviştikten sonra adam karısının amcığını güzelce yalar. Amcığı güzelce yaladıktan sonra yatağa uzanır ve kadınının ağzına verir. Kadın kocasına mükemmel bir sakso çekip yarrağını sem sert yapar. Güzel bir saksodan sonra kadın kocasının kucağına oturup zıplamaya başlar. Adam karısını hoplata hoplata sikerken karısı büyük bir zevkle inliyordu. O inlerken kocası daha da sert sikip memelerini yalıyordu. Karısını yatağa yatırıp bacaklarını omzuna alan adam karısının suratına büyük bir aşkla bakarak sertçe sikerken bir anda karısının amcığına boşalır.

Diğer çifti ise sonraki gece azgınlık basar. Kadın bir anda yorganın altına girip kocasının yarrağını yalamaya başlar. Kocasının yarrağıyla harikalar yaratan kadın yarrağı iyice sertleştirdikten sonra yatağa yatar ve kocasından amcığını yalamasını ister. Amcığı güzelce yalayan adam karısını kucağına alır ve çatur çutur sikmeye başlar. Karısını güzelce siken adam bir süre sonra karısını yatağa yatırıp bacaklarından tutup sertçe sikmeye başlar. Karısını sertçe siken adam kendinden geçmiş adeta canavar gibi sikişiyordu. Adam karıcığını güzelce siker ve amcığına boşalır.

Sonraki gece annesiyle konuşan eleman evdeki bir olayı anlatmasını ister. Anne olayı anlatırken azan oğlan dayanamaz ve annesini dudaklarına yapışır. Annesine söz bırakmadan yatağa atan eleman yatağa yatırdığı gibi annesini çatur çutur siker. Zevkten 4 köşe olan annenin amcığını bembeyaz yapar.

Türkçe Altyazılı Porno

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*