Annesinin üniversite arkadaşlarına grup yaptı

Eski üniversite arkadaşları bir evde tekrar buluşmak için plan yaparlar. Üniversite arkadaşları eve gelip tekrardan birbirlerini görmenin mutluluğu ile sevinçten havalara uçarlar. Ancak üniversitede seksi kızılı ve ev sahibinin oğlunu yalnız bırakıp televizyon izletirler. Eleman kızıl karıya yaklaşıp öpmeye çalışır ancak utanır. Sürekli çabalayıp cesaretlenemeyen elemana sinirlenen kızıl kaşar elemanın dudağını kapar ve üstüne atlayıp sevişmeye başlarlar. Tam sevişme esnasında diğer arkadaş ve anne sarhoş şekilde odaya gelirller ve odadaki tüm şehvet bozulur.

Sonrasında bu duruma üzülen sarışın kadın utanmanıza gerek yok deyip adamın yarrağını dışarı çıkartır ve kızıla yalattırmaya başlar. Çılgın kızıl hiç sırıtmadan yarrakla harikalar yaratırken sarışın kadın diğer yandan kızılın amcığını parmaklar. Elemanın sert, büyük yarrağını uzun süre yalayıp adamı tahrik ettikten sonra kızıl koltuğa domalır ve adamın tünele girmesini ister. Eleman sert şekilde kızılın amcığını sikmeye başlar. Eleman sikerken sarışın kadın kızılla öpüşüp kızılı eller. Eleman kızılı sikerken sarışın biraz da beni sik der ve adamın kucağına oturup yarrağını içine alır. Koca memeli sarışın kucakta zıplarken kızıl sarışının memelerini yalar…

Ortada adaletsizlik olmasını istemeyen adam hem sarışın koca memeliyi hemde ateşli kızılı aynı koltuğa yatırıp ikisinide aynı anda sikmeye çalışır. Biri sikilirken diğeri memelerini yalar, amını okşar. Üniversite evinde hayatının şansını yakalayan adam sikişe doymak bilmez. Hem yarrağını yalatır hem amcığa girer. Doyumsuz eleman en son tükenir ve sarışın koca memeli ve kızıl bombanın üstüne boşalır. Bu duruma üzülen karılar dayanamaz ve birbirleriyle sevişmeye başlarlar. Tam o sırada anne odaya girer ancak eleman üstünü örtüp uyuma taklidi yaparlar. Anne odadan çıktıktan sonra az daha annen bizi öldürecekti deyip gülmeye başlar..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*